Dažniausiai Užduodami Klausimai

SVARBU PERSKAITYTI VISKĄ

Permanentinis makiažas (mikropigmentacija) yra jau labai sena procedūra. Paskutiniu metu ši procedūra labai patobulėjo. Patobulėjo patys aparatai, atsirado nauji organiniai ir mineraliniai pigmentai, kurie nekeičia spalvos, o procedūra dabar galima padaryti labai natūraliai. Aplinkiniai net neatskiria ar tai ilgalaikis makiažas ar antakiai padažyti šešėliu. Apačioje rasite dažniausiai pasitaikančius klausimus apie procedūrą, į kuriuos atsako ilgalaikio makiažo meistrė  ir Smilga studijos įkurėja Indrė:

Ką reiškia visi tie pavadinimai (permanentinis makiažas, mikropigmentacija, 3-6D, Ombre ir t.t)? Kaip procedūra atliekama?

Permanentinis makiažas turi įvairių atlikimo technikų – klasikinė mikropigmentacija, mikroblading, ombre, šešėliavimas, 3D, 6D. Viskas priklauso nuo to, kokio efekto siekiate. Mikropigmentacija atliekama itin tiksliai, kadangi plona adata pigmentas suleidžiamas po oda. Adatėlės labai mažos, todėl įmanoma išgauti ypač natūraliai atrodantį efektą. Pigmentas, kuris suleidžiamas mikropigmentacijos metu yra visiškai saugus sveikatai, kadangi jo kilmė natūralesnė. Ir šiai dienai naudojami organiniai ir mineraliniai pigmentai, kurie įvedami tik odos paviršiuje, todėl antakiai nekeis spalvos ir nebus nei mėlyni nei raudoni
MIKROPIGMENTACIJA – POPULIARIAUSIA TECHNIKA ANTAKIAMS
Mikropigemntacija viena populiariausių technikų, kurias pasirenka moterys nutarusios išbandyti permanentinį makiažą. Būtent šiai technikai yra naudojamas specialus įrankis, kuris primena pieštuką. Pieštukui tereikia pakeisti vienkartinę adatėlę. Šiuo įrankiu po oda yra suleidžiamas pigmentas, o pati adatėlė yra net kelis kartus plonesnė nei naudojama mechaniniuose įrankiuose. Tokiu pietuku su adatėle, skirtu mikropigmentacijos procedūrai, nupiešti plaukeliai atrodo labai natūraliai. Ši technika dar skirtoma į ŠEŠELIAVIMO IR PLAUKELIŲ PIEŠIMO. Plaukelių piešimas tinka toms, kurios neturi didžiosios dalies antakio priekio, o šešeliavimo technika atrodo ypač natūraliai, kaip antakius padažius šešėliais, aplinkiniai net nesupras, kad tai yra ilgalaikis makiažas.
Aš pati atlieku šešeliavimo techniką kartu su Ombre efektu, nes man asmeniškai taip antakiai atrodo labiausiai natūraliai [❤️]
Prieš atliekant procedūrą, antakiai yra išmatuojami ir specialiu laikinu rašikliu nupiešiama forma. Forma parodoma klientei, daromos korekcijos ir tik tada atliekamas ilgalaikis makiažas. Procedūros eigoje klientė gali pasižiūrėti ir išsakyti savo pageidavimus. Nrimą ryškumą nusistato pati klientė.

  • Ar skauda? 

Procedūra yra neskausminga, vietomis gali būti nemalonu, bet yra nuskausminama. Kai kurios klientės procedūros metu užmiega 🙂
Pravedimas tarp blakstienų ir lūpų mikropigemntacija gali būti kiek nemalonesnis, bet neskauda. 

  • Kiek laiko trunka?

Priklauso nuo situacijos, bet trukmė apie 1-,5 val. Korekcijos trukmė būna trumpesnė. 

  • Ar būtina korekcija?

Korekcijos metu pigmento įvedama daugiau, todėl ir efektas laikysis ilgiau. Taip pat korekcijos metu sulyginama spalva ir forma, nes pirmos procedūros metu pigmentas gali įsigerti nevienodai arba labai stipriai pablukti. Neįmanoma numatyti, kiek pigmentas bluks pirmos proedūros metu, todėl korekcija yra būtina. 

  • Kada reikia atlikti korekciją?

1,5-3 menesių laikotarpyje. Jei oda yra probleminė ar riebi, retais atvejais reikia kelių korekcijų.

  • Kokia yra kaina?

Kainas rasite čia —->

SVARBU! Atsiskaitymas vietoje tik grynais, jei norite mokėti kortele galite mokėti iš anksto registruojantis per čia —>

 
  • Kaip antakiai/pravedimas gyja po procedūros? SVARBU PERSKAITYTI

Maždaug 2 savaites – 1 mėnesį antakiai gyja (priklauso nuo odos), jų negalima lupinėti, dažyti (dekoratyvine kosmetika ar cheminiais dažais bent dvi savaites), degintis saulėje, naudoti rūgštis veido valymui ar kitas stiprias veido priežiūros priemones. Po procedūros antakių zona gali pašerpetoti, gali būti mažų šašiukų (JŲ NELUPTI), bet vizualiai tai nelabai matosi ir galit gyventi jums įprastą gyvenimą. Iškart po procedūros (po 2h), kas 2h antakius reikia pavalyti virintu vandeniu, nes gali išsiskiri limfa ir tai yra visai normalu. Tą patį kartoti ryte ir sekančią dieną, jei oda dar šlapuoja. Naudoti švelnų vatos diskelį, smarkiai NETRINTI. Visiškai normalu, jei gyjimo metu vienas antakis būna šviesesnis, kitas tamsesnis, arba skiriasi jų storiai. Pigmentas per pirmą kartą gali įsivesti netolygiai, bet tai yra sutvarkoma korekcijos metu. Neišsigąskite, jei po savaitės ar dviejų antakiai atrodys visiškai nublukę, pigmentas dar gali sugrįžti. Tačiau pirmą kartą pigmento gali beveik ir nelikti, tuomet korekcijos metu jo įvedama daugiau ir parenkama tamsesnė spalva. Visą bendrą vaizdą galima vertinti tik po korekcijos.

Neatlikite botulino ar hialurono injekcijų ir plastinių operacijų kol antakiai pilnai nesugis.

Po pravedimo

Iškart po procedūros būdingas akių patinimas, kuris praeina iki vakaro, galimas  trumpas patinimas ryte (jei organizmas linkęs tnti).  Valyti virintu vandeniu kas porą valandų procedūros atlikimo dieną ir ryte. Po procedūros bent 5-7 dienas nedažykite blakstienų tušu ir mėnesį cheminiais dažais. 

Neatlikite plastinių operacijų kol pravedimas pilnai nesugis.

  • Kaip gyja lūpos po procedūros? SVARBU PERSKAITYTI
Iškart po procedūros lūpos patinsta. Patinimas praeina iki vakaro. Ryte vėl gali šiek tiek patinti, jei organizmas linkęs tinti. Po procedūros gausiai teptkite paskirtą tepalą (kuo dažniau, tuo geriau). Trečią parą prasideda lūpų šerpetojimas, kuris praeina per kelias dienas. Iškart po procedūros lūpos būna ryškesnės, po šerpetojimo pašviesėja 30-50%, tikroji spalva pasimato po mėnesio. Lūpų nedažyti mažiausiai savaitę laiko.
 
  • Kaip pasiruošti procedūrai? SVARBU PERSKAITYTI

Dvi- tris savaites iki procedūros negalima intensyviai degintis saulėje, naudoti rūgštis veido valymui ar kitas stiprias veido priežiūros priemones  ir procedūras (retinolis ir pan). Nenaudoti hormoninių vaistų, ar vaistų skystinančių kraują. 
 Mikropigmentacijos negalima atlikti 2 savaites prieš ir po skiepų ir mėnesį po botulino (2-3 mėn) ar hialurono injekcijų (1-2 mėn) toje zonoje, kur atliksite procedūrą ir 3-6 mėn po plastinių operacijų. 24 valanadas iki procedūros nerekomenduojama vartoti alkoholio, procedūros dieną nerekomenduojama vartoti kavos , stiprios arbatos ar tonizuojančių gėrimų.

Pravedimas

Procedūros dieną, atliekant blakstienų linijos mikropigmentaciją  rekomenduojama nesidažyti tušu, neturėti priaugintų blakstienų ir prieš pat procedūrą išsiimti linzes, jei tokias turite. 

Antakiai

Dvi- tris savaites iki procedūros antakių negalima dažyti (henna ar cheminiais dažais). Antakių zoną kelias dienas prieš procedūrą galite lengvai pašveisti šveitikliu su grūdeliais ir gerai padrėkinti.

Lūpos

Lūpų zoną kelias dienas prieš procedūrą galite lengvai pašveisti šveitikliu su grūdeliais ir gerai drėkinti bent savaitę prieš. 

Kada neatliekama ši procedūra? SVARBU PERSKAITYTI

  • Šią procedūra neatliekama jei: laukiatės, maitinate
  • menopauzės ar chemoterapijos (aktvyvaus vėžio) metu. Susinormalizavus hormonams galite atlikti procedūrą. Kol svyruoja hormonai (skydliaukės veikla) procedūros metu gali būti pašalinių veiksmų (netolygus pigmento įsisavinimas, sunkesnis gyjimas, visiškas pigmento išblukimas).
  • Taip pat neatliekama 2 savaites prieš ir po skiepų.
  • Sergant diabetu, hepatitu, kepenų ir inkstų ligomis, ŽIV ar Aids
  • Linijos tarp blakstienų mikropigmentacijos nerekomenduojama atlikti  2 mėnesius prieš ir 6 mėn po vokų operacijos.
  • Procedūra neatliekama po hialurono ( 1-2 mėnesius) ir botulino injekcijų ( 2-3 mėnesius) toje zonoje.
  • Esant odos ligoms ir pažeidimams ir odos ligoms arba apgamams toje zonoje, kur bus atliekama procedūra. 
  • Dvi savaites po kosmetologinių procedūrų ar stiprių veido priežiūros produktų naudojimo namie (retinolis, vitaminas C, rūgštys ir kita).                            

Ar galima atlikti procedūrą ant seno permanentinio makiažo? SVARBU PERSKAITYTI

Anksčiau permanentiniai makiažai buvo labai ryškūs ir keisdavo atspalvį (melsvas, pilkas rausvas). Geriausiam rezultatui išgauti reiktų panaikinti seną permanentą lazeriu ir tik tada daryti naują procedūrą. Jei yra ryškūs spalvos pakitimai po kito meistro procedūros neatlieku. Jei vos šiek tiek matosi senas permanentas (o procedūrą atliko kitas meistras) geriausia atvykti konsultacijai, tada nustatysime ar reikės naikinimo ar ne. Nežymų seną permanentą galima panaikinti ir specialiom priemonėm („removeriais”). Vienos procedūros trukmė 30 min – 50 Eur (gali reikėti kelių).

  • Kaip galima užsiregistruoti?

 Registracija galima per https://book.treatwell.lt/salonas/smilga-beauty-lab//

SVARBU! Keisti ar atšaukti vizitą galite ne vėliau, kaip 24h iki vizito. Pilnas atšaukimo sąlygas rasite žemiau.

Atšaukimo sąlygos 

Laiko pakeitimai ir atšsaukimai galimi 24h iki vizito, kitu atveju mokama 50 Eur. Neatvykus ir nepranešus mokama pilna procedūros suma. Tad labai prašau teisingai susiplanuoti laiką. Išimtys taikomos tik nelaimės atvejais. Neperskaičius pilnai visos informacijos ir jei dėl to procedūros dieną negalima atlikti procedūros, už jums rezervuotą laiką mokama 50 Eur.  Atšaukti ar keisti laiką galima vieną kartą, kitu atveju rezervacijos suma nėra grąžinama. Pinigai už suteiktas paslaugas nėra grąžinami.