Ilgalaikis antakių šešeliavimas (mikropigmentacija) "pudriniai" antakiai

 Ilgalaikis antakių šešeliavimas (mikropigmentacija) "pudriniai" antakiai

Permanentinis makiažas (mikropigmentacija) yra jau labai sena procedūra. Paskutiniu metu ši procedūra labai patobulėjo. Patobulėjo patys aparatai, atsirado nauji organiniai pigmentai, kurie nekeičia spalvos, o procedūra dabar galima padaryti labai natūraliai. Aplinkiniai net neatskiria ar tai ilgalaikis makiažas ar antakiai padažyti šešėliu. Apačioje rasite dažniausiai pasitaikančius klausimus apie procedūrą, į kuriuos atsako ilgalaikio makiažo meistrė  ir Smilga studijos įkurėja Indrė:
 

Ką reiškia visi tie pavadinimai (permanentinis makiažas, mikropigmentacija, 3-6D, Ombre ir t.t)? Kaip procedūra atliekama?

Permanentinis makiažas turi įvairių atlikimo technikų - klasikinė mikropigmentacija, mikroblading, ombre, šešėliavimas, 3D, 6D. Viskas priklauso nuo to, kokio efekto siekiate. Mikropigmentacija atliekama itin tiksliai, kadangi plona adata pigmentas suleidžiamas po oda. Adatėlės labai mažos, todėl įmanoma išgauti ypač natūraliai atrodantį efektą. Pigmentas, kuris suleidžiamas mikropigmentacijos metu yra visiškai saugus sveikatai, kadangi jo kilmė natūrali. Ir šiai dienai naudojami organiniai pigmentai, kurie įvedami tik odos paviršiuje, todėl antakiai nekeis spalvos ir nebus nei mėlyni nei raudoni
MIKROPIGMENTACIJA – POPULIARIAUSIA TECHNIKA ANTAKIAMS
Mikropigemntacija viena populiariausių technikų, kurias pasirenka moterys nutarusios išbandyti permanentinį makiažą. Būtent šiai technikai yra naudojamas specialus įrankis, kuris primena pieštuką. Pieštukui tereikia pakeisti vienkartinę adatėlę. Šiuo įrankiu po oda yra suleidžiamas pigmentas, o pati adatėlė yra net kelis kartus plonesnė nei naudojama mechaniniuose įrankiuose. Tokiu pietuku su adatėle, skirtu mikropigmentacijos procedūrai, nupiešti plaukeliai atrodo labai natūraliai. Ši technika dar skirtoma į ŠEŠELIAVIMO IR PLAUKELIŲ PIEŠIMO. Plaukelių piešimas tinka toms, kurios neturi didžiosios dalies antakio priekio, o šešeliavimo technika atrodo ypač natūraliai, kaip antakius padažius šešėliais, aplinkiniai net nesupras, kad tai yra ilgalaikis makiažas.
Aš pati atlieku šešeliavimo techniką kartu su Ombre efektu, nes man asmeniškai taip antakiai atrodo labiausiai natūraliai [❤️]
Prieš atliekant procedūrą, antakiai yra išmatuojami ir specialiu laikinu rašikliu nupiešiama forma. Forma parodoma klientei, daromos korekcijos ir tik tada atliekamas ilgalaikis makiažas. Procedūros eigoje klientė gali pasižiūrėti ir išsakyti savo pageidavimus.

 

Ar skauda? 

Procedūra yra neskausminga, vietomis gali būti nemalonu, bet yra nuskausminama. Kai kurios klientės procedūros metu užmiega :)
Pravedimas tarp blakstienų gali būti kiek nemalonesnis, bet neskauda.

Kiek laiko trunka?

Priklauso nuo situacijos, bet trukmė apie 1,5-2 val. Korekcijos trukmė būna trumpesnė. Pravedimo atlikimo trukmė 1-1,5 val, korekcijos reikia ne visad.

Ar būtina korekcija?

Korekcijos metu pigmentas įvedamas giliau, todėl ir efektas laikysis ilgiau. Taip pat korekcijos metu sulyginama spalva ir forma, nes pirmos procedūros metu pigmentas gali įsigerti nevienodai. Blakstienų linijos pildymo korekcija būtina ne visad.

Kada reikia atlikti korekciją?

1,5-3 menesių laikotarpyje. Jei oda yra probleminė ar riebi, retais atvejais reikia kelių korekcijų.

Kokia yra kaina?

Pilnos procedūros kaina yra 120 darbo dienomis darbo metu, 150 vakarais ir savaitgaliais. Pravedimo tarp blakstienų kaina 120 Eur.  Korekcijos kaina 50 Eur. Galimas tik dalinis antakių šešeliavimo atlikimas (tarkim tik kamputyje ar galiuke, kur plaukeliai yra prakritę), tuomet kaina gali būti apie 50 Eur. Geriausia atvykti konsultacijai ir įsivertinti situaciją gyvai. Konsultacijos metu atliekama antakių korekcija, parenkama forma ir spalva. Konsultacijos ir korekcijos kaina 30 min - 20 Eur

Kaip antakiai/pravedimas gyja po procedūros?

Maždaug 2 savaites - 1 mėnesį antakiai gyja (priklauso nuo odos), jų negalima lupinėti, dažyti (dekoratyvine kosmetika ar cheminiais dažais), degintis saulėje, naudoti rūgštis veido valymui ar kitas stiprias veido priežiūros priemones. Po procedūros zona gali pašerpetoti, gali būti mažų šašiukų (JŲ NELUPTI), bet vizualiai tai nelabai matosi ir galit gyventi jums įprastą gyvenimą. Iškart po procedūros (po 2h), kas 2h antakius reikia pavalyti virintu vandeniu, nes gali išsiskiri limfa ir tai yra visai normalu. Tą patį kartoti ryte ir sekančią dieną, jei oda dar šlapuoja. Naudoti švelnų vatos diskelį, smarkiai NETRINTI. Visiškai normalu, jei gyjimo metu viena zona būna šviesesnė, kitas tamsesnė, arba skiriasi jų storiai. Pigmentas per pirmą kartą gali įsivesti netolygiai, bet tai yra sutvarkoma korekcijos metu. Po pravedimo procedūros kelias dienas nedažykite blakstienų tušu ir mėnesį cheminiais dažais. Galimas patinimas kelias dienas, tad pravedimo nerekomenduojama atlikti prieš svarbias progas.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Dvi- tris savaites iki procedūros antakių negalima dažyti (henna ar cheminiais dažais), degintis saulėje, naudoti rūgštis veido valymui ar kitas stiprias veido priežiūros priemones (retinolis ir pan). Nenaudoti hormoninių vaistų, ar vaistų skystinančių kraują. 
 Mikropigmentacijos negalima atlikti 2 savaites prieš ir po skiepų. 24 valanadas iki procedūros nerekomenduojama vartoti alkoholio, procedūros dieną nerekomenduojama vartoti kavos. Procedūros dieną, atliekant blakstienų linijos mikropigmentaciją  rekomenduojama nesidažyti tušu, neturėti priaugintų blakstienų ir prieš pat procedūrą išsiimti lnzes, jei tokias turite.

Kada nerekomenduojama ši procedūra?

Šią procedūrą reiktų atidėti jei laukiatės, maitinate ar menopauzės ar chemoterapijos metu. Susinormalizavus hormonams galite atlikti procedūrą. Kol svyruoja hormonai procedūros metu gali būti pašalinių veiksmų (netolygus pigmento įsisavinimas, sunkesnis gyjimas, visiškas pigmento išblukimas). Taip pat nerekomenduojama 2-3 savaites prieš ir po skiepų. Linijos tarp blakstienų mikropigmentacijos nerekomenduojama atlikti  2 mėnesius prieš ir 6 mėn po vokų operacijos.

Ar galima atlikti procedūrą ant seno permanentinio makiažo?

Anksčiau permanentiniai makiažai buvo labai ryškūs ir keisdavo atspalvį (melsvas, pilkas rausvas). Geriausiam rezultatui išgauti reiktų panaikinti seną permanentą lazeriu ir tik tada daryti naują procedūrą. Jei yra ryškūs spalvos pakitimai po kito meistro procedūros neatlieku. Jei vos šiek tiek matosi senas permanentas (o procedūrą atliko kitas meistras) geriausia atvykti konsultacijai, tada nustatysime ar reikės naikinimo ar ne. Nežymų seną permanentą galima panaikinti ir specialiom priemonėm ("removeriais"). Vienos procedūros trukmė 30 min - 50 Eur (gali reikėti kelių).

  • Kaip galime užsiregistruoti?

Laiką galite pasirinkti per Tretwell sistemą --->, bet jei nerasite tinkamo jums laiko galite susisiekti telefonu +370 603 21791

 

 

Nuotraukos