Mergvakaris mūsų studijoje!

Mergvakaris mūsų studijoje!

Retro, Holivudinis, padūmavusių akių ar kitoks jūsų grupelės pasirinktas makiažas, kurio išmoksite su profesionalia vizažiste Vilniaus senamiesčio širdyje įsikurusioje grožio laboratorijoje Smilga Beauty Lab.

~2,5 val. puikaus laiko, juoko, pokalbių apie makiažą ir netik. Mūsų stebūklingi teptukai ir profesionali kosmetika (Mac, Makeup forever, Atelier) sukurs jums nepakartojantį įvaizdį nesvarbu ar tolimesnis jūsų vakaras persikels į klubą, gamtą ar vakarienę prabangiam restorane.


1. variantas. Būsima nuotaka ir dalyvės pasirenka, kokį makiažą nori išmokti pasidaryti. Makiažo meistrė atlieka makiažą būsimai nuotakai, kol kitos dalyvės atkartoja makiažą ant savęs. Kiekvienai paaiškinama apie odos ir veido tipą, kokias spalvas pasirinkti ir kas joms labiausiai tinka.

Makiažo meistrė atlieka makiažą būsimai nuotakai, kol kitos dalyvės atkartoja makiažą ant savęs. Kiekvienai paaiškinama apie odos ir veido tipą, kokias spalvas pasirinkti ir kas joms labiausiai tinka.

Trukmė: ~2,5h
Grupė: 6 dalyvės (minimalus dalyvių skaičius 5)
Kaina: 39 Eur/ dalyviui. Nuotakai makiažas nemokamai.  (Jei asmenų daugiau, papildoma vizažistė 70 Eur)

2. Variantas.

Būsima nuotaka pasirenka makiažo stilių. Makiažo meistrė atlieka makiažą būsimai nuotakai, kol kitos dalyvės stebi ir mėgaujasi užkandžiais ar gėrimais.* Kiekvienai paaiškinama apie odos ir veido tipą, kokias spalvas pasirinkti ir kas joms labiausiai tinka.

Trukmė: iki 2h
Grupė: iki (12 dalyvių)
Kaina: 150 Eur

*Papildomai galite pasiimti užkandžių, pasikviesti savo fotografą arba mes galime pasiūlyti fotografus, su kuriais dirbame  :)

Registracija:  info@smilga-beautylab.lt nurodant dieną ir laiką.
Vilniaus g. 10, Vilnius