D.U.K

 

 

  • Kas yra registracijos mokestis?

Registracijos mokestis mokamas už tai, kad jums būtų rezervuota vieta kursuose, nes vietų kiekis yra ribotas.

  • Pasikeitė planai, nebegaliu dalyvauti kursuose, ką daryti?

Jūsų vietą kursuose gali užimti kitas asmuo ( jūsų giminaitė, draugė ar kolegė). Galite persikelti kitai datai, bet rezervacijos mokestis lieka mums, nes vieta buvo laikoma būtent jums. Tokiu būdu, mes bent minimaliai pasidengsime nuostolius, dėl mažesnės grupės. Pasikeisti datą ir neprarasti registracijos mokesčio galite iki kursų likus ne mažiau nei 5 darbo dienoms iš anksto informavus mus el. paštu info@smilga-beautylab.lt

  • Ar galiu rezervacijos mokestį pakeisti paslauga ar prekėmis?

Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas ir nekeičiamas.

  • Noriu persikelti vėliasnei datai, bet jau nebėra nuolaidos.

Nuolaidos galioja tik jų paskelbimo metu. Jei nusprendus pakeisti datą nuolaidos nebėra, vadovaukitės tuo metu galiojančiomis kainomis.

  • Turiu dovanų kuponą. Kiek jis galioja? Ar galiu jį pakeisti į paslaugas/prekes ar pinigus?

Dovanų kuponai galioja 6 mėn nuo įsigyjimo iki registracijos datos. Dovanų kuponus galima panaudoti kursams ir paslaugoms pas Indrę Sinkevičiūtę. Dovanų kuponai į kitas prekes nekeičiami ir pinigai negrąžinami.

Dovanų kuponas konkrečiai kursų datai, galioja būtent tai datai ir galioja tos pačios taisyklės, kaip Registracijos mokesčiui (skaityti aukščiau). Dovanų kuponas kursams, galioja tik kursams ir į prekes ar paslaugas nekeičiamas. Pinigai už dovanų kuponą negrąžinami.