Renkam BB kremą

Renkam BB kremą

Hey, hey, mielieji ir mielosios. Pagaliau sulaukėm vasaros. Net negaliu apsakyti, kaip ilgai laukiau, kol galų gale galėsiu pajausti, kaip saulė bučiuoja man skruostus! Kadangi visi susirinkom į blog‘ą, skirtą kosmetikos priemonėms, iškart ir šoku prie reikalo. 

Mano manymu, vasara – puikus metas išbandyti taip pamėgtus BB kremus. Pagrindinis jų privalumas yra tai, kad jie gali atstoti serumą, kremą, pridėti apsaugos nuo saulės bei maskuoti veido nelygumus. Išpopuliarėję Pietų Korėjoje jie pamažu užkariavo vakarietišką rinką. Šiuo metu pasirinkimas yra toks didelis, kad darosi labai sudėtinga išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Šiam įrašui mes nusprendėme išrinkti keturis BB kremus ir juos palyginti. Galbūt, tai padės jums apsispręsti ir išbandyti patiems. Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad panelės, ant kurios bandžiau šiuos BB kremus, oda yra riebi, na o mano - sausa.

MISSHA M Perfect Cover BB Cream

Pirmąjį iš trijų atsisiunčiau iš pačios Pietų Korėjos (nuoroda: http://en.koreadepart.com/shop/item.php/1200621181/) . Apskritai, peržvelgus šį puslapį akys raibsta nuo visokių įdomybių, tad jei sumanysit išbandyti šį ar kitą BB kremą, siūlau paeksperimentuoti ir užsisakyti daugiau prekių iškart, nes pristatymas gali užtrukti. Na, o dabar prie reikalo. Kremo gamintojai teigia, kad jis puikiai maskuoja, lygina, šviesina veido odą bei padeda atsikratyti nedidelių veido raukšlelių ir nuo spuogų likusių randelių. 

Pliusai: 

Mane nustebino šio kremo maskavimas. Jis vidutinis, paslėpė net kelis nedidelius spuogus. 
Išsilaikymas. Buvau susidariusi įspūdį, jog BB kremai ant odos niekada neišsilaikys tiek, kiek kreminės pudros, tačiau išbandžiusi šį supratau klydusi. Užtvirtinus biria pudra jis išsilaiko gan neblogai (blizgėti pradėjo tik po maždaug 5 valandas, atsižvelgiant, į tai kad panelės oda yra labai riebi, tai yra puiku)
Kremas turi tikrai neblogą apsaugą nuo saulės –  net SPF 42.
Atrodo natūraliai. Pirmą sykį išspaudus šio kremo ant rankos, gali pasirodyti, kad jis šiek tiek sunkokas bei gali nenatūraliai atrodyti ant veido, tačiau nesutiksiu. Jį tepiau kabuki tipo šepetėliu, veido jis neapsunkino ir atrodė labai natūraliai.

Minusai:

Pojūtis. Užtepus kremo ant veido  lieka šioks toks lipnumo pojūtis, kuris, atrodytų, turėtų dingti, tačiau nedingsta. Norint jį pašalinti, siūlau kremą užtvirtinti biria ar kompaktine pudra.
Sluoksniavimas. Siūlau šio kremo nesluoksniuoti, nes uždėjus antrą sluoksnį veidas ima atrodyti nebenatūraliai, kitaip sakant, šiek tiek cakey.

Šį BB kremą siūlau įsigyti toms, kurioms reikia šiek tiek daugiau maskavimo, nes jis, mano nuomone, yra mišinys tarp BB kremo ir skystos pudros. Aš naudojau spalvą nr. 21 ir galiu pasakyti, kad jis turėtų tikti net pačią šviesiausią odą turinčioms panelėms, tačiau norėčiau pabrėžti tai, kad jis yra rausvo atspalvio, todėl prieš perkant išsiaiškinkite, kokio atspalvio esate jūs.

 Vertinimas : 4/5

Talpa: 50ml

Kaina: 8.30 EUR + 9 EUR siuntimas

 

 

MAYBELLINE Dream Pure BB 8-in-1 BB Cream

 

Antrasis BB kremas yra lengviau prieinamas, jį galima rasti beveik kiekvienoje grožio prekių parduotuvėje. Tai „Maybelline“ aštuoni viename BB kremas. Truputėlį apie tai, ką teigia patys kremo gamintojai: šis kremas turėtų maskuoti veido netobulumus, neleisti atsirasti naujiems spuogams, jis neriebus, mažina poras, skaidrina veidą, drėkina bei lygina odą, prisitaiko prie veido atspalvio. Šis kremas savo sudėtyje turi 2% salicilo rūgšties, kuri yra puikus ingredientas, norint kovoti su spuogais. 

Pliusai:

Man labai patiko šio kremo konsistencija. Ji kiek lengvesnė nei prieš tai aprašyto, todėl jį lengviau tepti.
Pojūtis. Kremas labai lengva tepti, atrodo, kad veidas niekuo nepadengtas. 

Minusai:

Išsilaikymas. Atsižvelgiant į tai, kad kremas skirtas riebiai odai, jis ant veido nepradėjęs blizgėti išsilaikė vos kelias valandas. Be to, vietose, kuriuose veidas linkęs riebaluotis labiausiai (aplink nosį, smakras), ėmė sklaidytis ir jaučiau, lyg tose vietose norėčiau užsitepti jo dar šiek tiek.
Kemša poras. Po dienos su šiuo kremu atrodė, kad jis kemša poras. Šiaip spuogais nuo jo panelės nebėrė, manau, salicilio rūgštis šiame kreme yra didelis pliusas, tačiau porų kimšimas gali varginti.
Spalvų paletė. Labai nedidelis spalvų pasirinkimas, be to jos linkę turėti rožinį atspalvį, kuris daugeliui gali netikti.
Apsauga nuo saulės. Kremo apsauga nuo saulės – SPF 15. Jei žadate būti labai kaitrioje saulėje, manau vien šio kremo gali neužtekti. 

Šio kremo nesiūlau, jei jūsų oda yra labai riebi. Manau, jis tinkamesnis normaliai odai. Tuomet būtų mažiau problemų su odos blizgėjimu bei porų kimšimu. Jis daug lengvesnis nei korėjietiškas, tiktų žmonėms, neturintiems didelių problemų su veido oda, kadangi spuogų bei ryškių dėmelių neužmaskuos

 

Vertinimas: 3/5

Talpa: 30 ml

Kaina: ~8 EUR

Bobbi Brown BB Cream SPF 35

Trečiasis, apie kurį norėčiau pakalbėti - tai „Bobbi Brown“ firmos BB kremas. Iš visų trijų, šis yra, ko gero, brangiausias, todėl slapta iš jo tikėjausi geriausių rezultatų. Padengusi juo veidą iškart pastebėjau, kad jaučiausi šioks toks lipnumo jausmas, bet palaukus kelias minutes ir leidus kremui susitupėti ant veido šis jausmas dingo. Kremas nesuteikia veidui matinio efekto, sakyčiau, kad turi satino pojūtį. 

Pliusai:

Lengva tepti. Šis BB kremas yra lengvos tekstūros, todėl jį lengvą įmasažuoti ir juo tolygiai padengti odą.
Nepaisant to, kad kremo tekstūra yra lengva, jis neblogai maskuoja. Vienas sluoksnis išlygina veido odą bei paslepia nedidelius trūkumus. Aišku, ryškių dėmių bei spuogų jis nepaslepia, tačiau jį galima sloksniuoti. 
Neapsunkina odos. Padengus veidą BB kremu iš pradžių atrodo, kad veidas lipnus ir ant jo akivaizdžiai kažko užtepta, tačiau ilgainiui kremas nusėda ant veido ir jo nesijaučia. Nepastebėjau, kad kimštų poras.

Minusai:

Drėkinimas. Pastebėjau, kad kremas šiek tiek išryškino sausas vietas ant veido, norėčiau, kad drėkintų kiek labiau.
Aplink nosį panelės veidas yra labai riebus ir aš pastebėjau, kad tose vietose jis ėmė blizgėti jau po kelių valandų. Nestipriai, bet jaučiau, kad laikas išsitraukti kompaktinę pudrą. Kitose vietose kremas neblizgėjęs išsilaikė gan neblogai.

Siūlau kremą naudoti tiems, kurių oda yra kombinuota bei linkusi į riebumą. Užtvirtinus kremą biria pudra jis išsilaiko tikrai neblogai ir yra lengvos tekstūros. Man labai patiko spalva, jaučiau, kad ji prisitaiko prie veido atspalvio, manau, kiekvienas galės rasti atspalvį sau.

Vertinimas: 4/5

Talpa: 40 ml

Kaina: ~40 EUR

 

„ANNA LOTAN“ Premium BB Cream SPF 36

Na, o paskutinysis tai Anna Lotan firmos BB kremas su SPF 36. Šis kremas, tinkamiausiai yra normaliai ir į sausumą linkusiai odai, kuris puikiai tiko mano odai. Žmonėms, kurių oda labai sausa, siūlau prieš tai veidą patepti serumu arba kremu. Kremas turėtų puikiai tikti brandaus amžiaus žmonėms, kadangi jo sudėtyje yra ingredientų, padedančių drėkinti odą bei užpildyti nedideles raukšles.

Pliusai:

Kremo maskavimas lengvas, tačiau jį galima sluoksniuoti bei išgauti vidutinį maskavimą.
Išsilaikymas. Kadangi kremas yra skirtas sausesnei odai, jis drėkina ir išsilaiko ant veido gan neblogai. Norinčioms geresnių rezultatų, siūlau kremą užtvirtinti biria pudra.
Turi neblogą apsaugą nuo saulės. SPF - 36

Minusai:

Netinka riebiai odai.

Talpa: 30 ml

Kaina: 30 EUR

 

 

BB kremai yra puiki alternatyva sunkioms skystom pudroms, kurias naudojame kasdien. Jie ne tik paslepia veido nelygumus, bet ir maitina odą bei suteikia jai švytėjimo. Surasti sau tinkamą BB kremą gali būti sudėtinga, tačiau jį radus jūsų veidas tikrai džiaugsis. Pabandžius visus šiuos keturis BB kremus, galiu pasakyti, kad man labiausiai patiko „Anna Lotan“ kremas. Jį labai lengva sklaidyt, gražiai padengia odą bei ilgai išlieka ant veido. Jei jūsų oda yra riebi, rinkčiausi „Bobbi Brown“ firmos BB kremą. Siūlau šią vasarą skirti savo odai, leisti jai atsikvėpti nuo sunkių maskavimo priemonių, kvėpuoti ir džiaugtis saulės spinduliais. Sėkmės!