Nauja paslauga mūsų studijoje! Ilgalaikis antakių šešeliavimas

Nauja paslauga mūsų studijoje! Ilgalaikis antakių šešeliavimas
 • Ką reiškia visi tie pavadinimai (permanentinis makiažas, mikropigmentacija, 3-6D, Ombre ir t.t)? Kaip procedūra atliekama?

Permanentinis makiažas turi įvairių atlikimo technikų - klasikinė mikropigmentacija, mikroblading, ombre, šešėliavimas, 3D, 6D. Viskas priklauso nuo to, kokio efekto siekiate. Mikropigmentacija atliekama itin tiksliai, kadangi plona adata pigmentas suleidžiamas po oda. Adatėlės labai mažos, todėl įmanoma išgauti ypač natūraliai atrodantį efektą. Pigmentas, kuris suleidžiamas mikropigmentacijos metu yra visiškai saugus sveikatai, kadangi jo kilmė natūrali. Ir šiai dienai naudojami organiniai pigmentai, kurie įvedami tik odos paviršiuje, todėl antakiai nekeis spalvos ir nebus nei mėlyni nei raudoni
MICROBLADING – POPULIARIAUSIA TECHNIKA ANTAKIAMS
Microblading viena populiariausių technikų, kurias pasirenka moterys nutarusios išbandyti permanentinį makiažą. Būtent microblading technikai yra naudojamas specialus įrankis, kuris primena pieštuką. Pieštukui tereikia pakeisti vienkartinę adatėlę. Šiuo įrankiu po oda yra suleidžiamas pigmentas, o pati adatėlė yra net kelis kartus plonesnė nei naudojama mechaniniuose įrankiuose. Tokiu pietuku su adatėle, skirtu microblading procedūrai, nupiešti plaukeliai atrodo labai natūraliai. Ši technika dar skirtoma į ŠEŠELIAVIMO IR PLAUKELIŲ PIEŠIMO. Plaukelių piešimas tinka toms, kurios neturi didžiosios dalies antakio priekio, o šešeliavimo technika atrodo ypač natūraliai, kaip antakius padažius šešėliais, aplinkiniai net nesupras, kad tai yra ilgalaikis makiažas.
Aš pati atlieku šešeliavimo techniką kartu su Ombre efektu, nes man asmeniškai taip antakiai atrodo labiausiai natūraliai [❤️]

Prieš atliekant procedūrą, antakiai yra išmatuojami ir specialiu laikinu rašikliu nupiešiama forma. Forma parodoma klientei, daromos korekcijos ir tik tada atliekamas ilgalaikis makiažas. Procedūros eigoje klientė gali pasižiūrėti ir išsakyti savo pageidavimus.

 • Ar skauda? 

Procedūra yra neskausminga, vietomis gali būti nemalonu, bet yra nuskausminama. Kai kurios klientės procedūros metu užmiega :)

 • Kiek laiko trunka?

Priklauso nuo situacijos, bet trukmė apie 1,5-2 val. Korekcijos trukmė būna trumpesnė.

 • Ar būtina korekcija?

Korekcijos metu pigmentas įvedamas giliau, todėl ir efektas laikysis ilgiau. Taip pat korekcijos metu sulyginama spalva ir forma, nes pirmos procedūros metu pigmentas gali įsigerti nevienodai.

 • Kada reikia atlikti korekciją?

1-3 menesių laikotarpyje. Jei oda yra probleminė ar riebi, retais atvejais reikia kelių korekcijų.

 • Kokia yra kaina?

Pilnos procedūros kaina yra 120 darbo dienomis darbo metu, 150 vakarais ir savaitgaliais. Korekcijos kaina 50 Eur. Galimas tik dalinis antakių šešeliavimo atlikimas (tarkim tik kamputyje ar galiuke, kur plaukeliai yra prakritę), tuomet kaina gali būti 30-50 Eur. Geriausia atvykti konsultacijai ir įsivertinti situaciją gyvai. Konsultacijos metu atliekama antakių korekcija, parenkama forma ir spalva. Konsultacijos ir korekcijos kaina 30 min - 20 Eur

 • Kaip antakiai gyja po procedūros?

Maždaug 2 savaites - 1 mėnesį antakiai gyja (priklauso nuo odos), jų negalima lupinėti, dažyti (dekoratyvine kosmetika ar cheminiais dažais), degintis saulėje, naudoti rūgštis veido valymui ar kitas stiprias veido priežiūros priemones. Po procedūros antakių zona gali pašerpetoti, gali būti mažų šašiukų (JŲ NELUPTI), bet vizualiai tai nelabai matosi ir galit gyventi jums įprastą gyvenimą. Iškart po procedūros (po 2h), kas 2h antakius reikia pavalyti virintu vandeniu, nes gali išsiskiri limfa ir tai yra visai normalu. Tą patį kartoti ryte ir sekančią dieną, jei oda dar šlapuoja. Naudoti švelnų vatos diskelį, smarkiai NETRINTI. 

 • Kaip pasiruošti procedūrai?

Dvi- tris savaites iki procedūros antakių negalima dažyti (dekoratyvine kosmetika ar cheminiais dažais), degintis saulėje, naudoti rūgštis veido valymui ar kitas stiprias veido priežiūros priemones.

 • Kada nerekomenduojama ši procedūra?

Šią procedūrą reiktų atidėti jei laukiatės, maitinate ar menopauzės ar chemoterapijos metu. Susinormalizavus hormonams galite atlikti procedūrą. Kol svyruoja hormonai procedūros metu gali būti pašalinių veiksmų (netolygus pigmento įsisavinimas, sunkesnis gyjimas, visiškas pigmento išblukimas).

 • Ar galima atlikti procedūrą ant seno permanentinio makiažo?

Anksčiau permanentiniai makiažai buvo labai ryškūs ir keisdavo atspalvį (melsvas, pilkas rausvas). Geriausiam rezultatui išgauti reiktų panaikinti sena permanentą lazeriu ir tik tada daryti naują procedūrą. Jei yra spalvos pakitimai po kito meistro procedūros neatlieku. Jei vos šiek tiek matosi senas permanentas (o procedūrą atliko kitas meistras) geriausia atvykti konsultacijai, tada nustatysime ar reikės atlikti pilną procedūrą ar užteks korekcijos.

 • Kaip galime užsiregistruoti?

Laiką galite pasirinkti per Tretwell sistemą --->, bet jei nerasite tinkamo jums laiko galite susisiekti telefonu +370 603 21791